1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
-vd-
Последна активност:
15 Декември 2009
Зачленет:
12 ноември 2009
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

-vd-

Intern

-vd- последен пат беше виден (како):
15 Декември 2009