1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
важна
Последна активност:
19 Мај 2012
Зачленет:
19 Април 2010
Мислења:
461
Допаѓања:
98
Поени од трофеи:
100
Пол:
Женско
Роденден:
19 Мај 1990 (Возраст: 30)
Веб-страна:
Локација:
Скопје
Занимање:
Дизајнер

Сподели

важна

Gaining Experience, Женско, 30, од Скопје

http://pukanka.wordpress.com/ 4 Јануари 2012

важна последен пат беше виден (како):
19 Мај 2012
  1. важна
  2. тотето
  3. Tawe
  4. MetalGear
   MetalGear
   биднав досаден веќе, слика па слика,.::DD:D:D:D скржава си премногу изгледа па да си трошиш MB На слика :PPPPP
  5. MetalGear
   MetalGear
   е што сеа ццкаш, лошо ли кажав нешто :PPP
  6. MetalGear
   MetalGear
   епа чим сме ретки направи ни ја честа и објави ја сликата, па дури и приватна да е :))))
  7. MetalGear
   MetalGear
   cool programmer, Оти сум чуден, друг не те прашал за тоа или ?
  8. MetalGear
   MetalGear
   според мене слика е најбитна работа, барем така знам со кого зборувам :))
  9. MetalGear
   MetalGear
   не ме свати што сакав да ти кажам али ај. сето ова ти е залудно толку штитење на приватност, ако сакаш приватност не се уклучувај на интернет, оти со самото логирање т.е. уклучување на нет ти ја губиш приватноста :)
  10. MetalGear
   MetalGear
   така ми делуваше, иначе морам да ти кажам некако чудно таинствено девојче си, во ред сите гледаме приватност, и јас си имам одредени работи кои си ги чувам приватно, али не до толку,... од особи на кои сум им пишал единствено тебе не те знам ни како изгледаш ни ништо,... како со 01010010101 да комуницирам не со особа.

   немој до толку да бидеш таинствена :) Остави малку другите да дознат за тебе, иначе оти немаш толку колеги по фејсбук, имам доста по фејсбук од таму а со тебе ниеден mutuall :)))


   и сега видов оти на твитер ти е никот дора, или тоа ти е некој надимак
  11. MetalGear
   MetalGear
   па пишува и македонски патриотски песни, а не ми делуваш толку на патриотско девојче, иначе студираш нешто или, гледам тоа не го пишува :D
  12. MetalGear
   MetalGear
   Много лсно се откажуеш, барем како за програмерку, што ако такој закочи у некој код, баталиш све, иначе што програмираш т.е. у кој јазик :)
  13. MetalGear
   MetalGear
   па пиши мобилен, гарант имаш број, или се плашиш гугл да не го злоупотреби, не се секирај мене толку години ми е таму пишан
  14. MetalGear
   MetalGear
   ај не зезај сеа, хакерке, иди на http://gmail.com/ и доле имаш create an account :)
  15. MetalGear
   MetalGear
   па нели заклучивме дека си марк зукенберг, и таа слика :PPPPPPPPP
   немам само еден што го користам скоро 10години :) Креирај си нема покани и сл
  16. MetalGear
   MetalGear
   тоа е општоприфатено за програмерите/хакерите, сеа кој ви е крив што сте женски :P ајде сега кога веќе ти видов слика на фејсбук, ајде и на гугл+ да видам :) ако немаш уште акаунт пиши @gmail.com маил и ке те поканам
  17. MetalGear
   MetalGear
   програмер има брада, долга коса, подочњаци, искривен врат,... а ти :P јк претпоставив дека си хакер, по сликите на фб затоа
  18. MetalGear
   MetalGear
   една слика 1000збора, така да повеќе слики практикувам :P
   а тоа се шалам гледам ептен почна да спори деновиве а ти хакерка, башка те банирале привремено, па да не им правиш ddos :P:P:P
  19. MetalGear
   MetalGear
   п.с. да немаш нешто прсти умешано во тоа колку е спор форумот
  20. MetalGear
   MetalGear
   јес ју ар. барем го знаеме марк како изгледа, а тебе јок :DDD
  21. MetalGear
   MetalGear
  22. MetalGear
   MetalGear
   if i tell you ill have to kill you, :P
  23. MetalGear
   MetalGear
   и затоа што си видела и си заборавила да објавиш слика. под казна :P да не те банирам!!! :P
  24. MetalGear
   MetalGear
   хаха види во потпис тука :P ВАЖНА
  25. MetalGear
   MetalGear
   да, моментално не е моја како профилна слика но во таа галерија се наоѓа и некоја моја слика :PPPP

   ајде сеа и ти стави да не помислам стварно си важна и дигната :PPPPP
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Женско
  Роденден:
  19 Мај 1990 (Возраст: 30)
  Веб-страна:
  http://pukanka.wordpress.com/
  Локација:
  Скопје
  Занимање:
  Дизајнер
  Прекар:
  Важна
  Професија:
  Програмер
  Омилен цитат:
  Живеј го животот за денес, затоа што вчера помина, а утре не се знае дали ќе дојде.
  Музика:
  Pop & Rap
  Видео:
  http://www.youtube.com/watch?v=cakwaiEBg_Q
  Програмски јазици:
  C, Java, Visual Basic
  Најчесто користени апликации:
  Photoshop CS5
  Омилен спорт:
  Фудбал, кошарка, ракомет
  Интереси:
  ИТ, дизајн, гејмерство