важна
Реакции
98

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

 • биднав досаден веќе, слика па слика,.::DD:D:D:D скржава си премногу изгледа па да си трошиш MB На слика :pPPPP
  епа чим сме ретки направи ни ја честа и објави ја сликата, па дури и приватна да е :))))
  според мене слика е најбитна работа, барем така знам со кого зборувам :))
  не ме свати што сакав да ти кажам али ај. сето ова ти е залудно толку штитење на приватност, ако сакаш приватност не се уклучувај на интернет, оти со самото логирање т.е. уклучување на нет ти ја губиш приватноста :)
  така ми делуваше, иначе морам да ти кажам некако чудно таинствено девојче си, во ред сите гледаме приватност, и јас си имам одредени работи кои си ги чувам приватно, али не до толку,... од особи на кои сум им пишал единствено тебе не те знам ни како изгледаш ни ништо,... како со 01010010101 да комуницирам не со особа.

  немој до толку да бидеш таинствена :) Остави малку другите да дознат за тебе, иначе оти немаш толку колеги по фејсбук, имам доста по фејсбук од таму а со тебе ниеден mutuall :)))


  и сега видов оти на твитер ти е никот дора, или тоа ти е некој надимак
  па пишува и македонски патриотски песни, а не ми делуваш толку на патриотско девојче, иначе студираш нешто или, гледам тоа не го пишува :D
  Много лсно се откажуеш, барем како за програмерку, што ако такој закочи у некој код, баталиш све, иначе што програмираш т.е. у кој јазик :)
  па пиши мобилен, гарант имаш број, или се плашиш гугл да не го злоупотреби, не се секирај мене толку години ми е таму пишан
  па нели заклучивме дека си марк зукенберг, и таа слика :pPPPPPPPP
  немам само еден што го користам скоро 10години :) Креирај си нема покани и сл
  тоа е општоприфатено за програмерите/хакерите, сеа кој ви е крив што сте женски :p ајде сега кога веќе ти видов слика на фејсбук, ајде и на гугл+ да видам :) ако немаш уште акаунт пиши @gmail.com маил и ке те поканам
  програмер има брада, долга коса, подочњаци, искривен врат,... а ти :p јк претпоставив дека си хакер, по сликите на фб затоа
  една слика 1000збора, така да повеќе слики практикувам :p
  а тоа се шалам гледам ептен почна да спори деновиве а ти хакерка, башка те банирале привремено, па да не им правиш ddos :p:p:p
  п.с. да немаш нешто прсти умешано во тоа колку е спор форумот
  и затоа што си видела и си заборавила да објавиш слика. под казна :p да не те банирам!!! :p
  да, моментално не е моја како профилна слика но во таа галерија се наоѓа и некоја моја слика :pPPP

  ајде сеа и ти стави да не помислам стварно си важна и дигната :pPPPP
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно