1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од Vavo

 1. 110
  Доделено: 17 ноември 2018

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)

 2. 50
  Доделено: 15 Март 2016

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 3. 25
  Доделено: 15 Март 2016

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 4. 5
  Доделено: 15 Март 2016

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 5. 10
  Доделено: 15 Март 2016

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 6. 5
  Доделено: 15 Март 2016

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот