1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vavo
Последна активност:
19 Мај 2020
Зачленет:
20 oктомври 2007
Мислења:
270
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

Vavo

Intern, Машко, од Skopje

Vavo последен пат беше виден (како):
19 Мај 2020