1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vaskoboya
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 18:25
Зачленет:
17 Септември 2014
Мислења:
144
Допаѓања:
169
Поени од трофеи:
150
Пол:
Машко
Роденден:
18 ноември 1969 (Возраст: 49)

Сподели

vaskoboya

Gaining Experience, Машко, 49

vaskoboya последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 15 oктомври 2019 во 18:25