1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vaskobog
Последна активност:
19 ноември 2018
Зачленет:
26 Декември 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
14 Јануари 1985 (Возраст: 34)
Локација:
Bitola

Сподели

vaskobog

Intern, Машко, 34, од Bitola

vaskobog последен пат беше виден (како):
19 ноември 2018