1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
VASKO BOZINOSKI
Последна активност:
20 Јануари 2020
Зачленет:
26 Септември 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
2 Декември 1976 (Возраст: 43)

Сподели

VASKO BOZINOSKI

Intern, Машко, 43

Понудете опција за интернет АДА НЕ МОРА ДА ПОТПИШУВАМ ДОГОВОРИ.МИ ТРЕБА 4 ДЕНА МЕСЕЧНО САМО ВО НЕДЕЛА.НЕМАМ НИ КАБЛОВСКА ,НИ ОПТИКА ,НИШТО. 21 Декември 2019

VASKO BOZINOSKI последен пат беше виден (како):
20 Јануари 2020