1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vasildb
Последна активност:
25 oктомври 2013
Зачленет:
17 Април 2007
Мислења:
209
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
20

Следачи 2

Сподели

vasildb

Intern

vasildb последен пат беше виден (како):
25 oктомври 2013