1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vasee
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 22:58
Зачленет:
20 ноември 2014
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
14 Јуни 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Vasee

Intern, Машко, 29

Vasee последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2020 во 22:58