1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
VapeS
Зачленет:
12 Август 2016
Мислења:
183
Допаѓања:
254
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко
Локација:
Прилеп

Сподели