1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vangelov
Последна активност:
13 Декември 2019 во 17:53
Зачленет:
10 Март 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
2 Мај 1987 (Возраст: 32)

Сподели

vangelov

Intern, Машко, 32

vangelov последен пат беше виден (како):
13 Декември 2019 во 17:53