1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vandalko
Последна активност:
26 oктомври 2015
Зачленет:
12 Декември 2007
Мислења:
110
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Сподели

vandalko

Intern

vandalko последен пат беше виден (како):
26 oктомври 2015