1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vancoski
Последна активност:
27 Јуни 2020 во 14:07
Зачленет:
26 Јули 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
22 Мај 1996 (Возраст: 24)

Сподели

Vancoski

Intern, Машко, 24

Vancoski последен пат беше виден (како):
27 Јуни 2020 во 14:07