1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Valter
Последна активност:
10 Јули 2019
Зачленет:
29 Март 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
30 oктомври 1975 (Возраст: 43)

Сподели

Valter

Intern, Машко, 43

Valter последен пат беше виден (како):
10 Јули 2019