• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

valeri

Роденден
12 јули 1974 (Возраст: 46)
Прекар
valo
Омилен цитат
feel the difference
Музика
osven turbo drugo moze
Програмски јазици
odamnaaaaa
vo turbo pascal 7. basic
ama ke vidime moze ke naucam i drug
Најчесто користени апликации
uste sum nov , ke vidime :)
Омилен спорт
cycling, basket
На врв Дно