1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
V3r0n1ka
Последна активност:
2 Март 2016
Зачленет:
1 Септември 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
25

Следачи 1

Пол:
Женско

Сподели

V3r0n1ka

Intern, Женско

V3r0n1ka последен пат беше виден (како):
2 Март 2016