1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои uwemi ги следи

 1. Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,830
  Допаѓања:
  1,662
  Поени од трофеи:
  507
 2. alumen :)

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,122
  Допаѓања:
  587
  Поени од трофеи:
  355
 3. BaDMaN

  Gaining Experience, 31
  Мислења:
  115
  Допаѓања:
  94
  Поени од трофеи:
  577
 4. Commie

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  4,717
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  827
 5. DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,152
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  2,202
 7. duleee

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  111
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  110
 8. Goran123

  Gaining Experience
  Мислења:
  954
  Допаѓања:
  159
  Поени од трофеи:
  255
 9. igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  1,415
  Поени од трофеи:
  512
 10. Jokerski

  On your way to fame, Машко, од Во твојот ум чедо
  Мислења:
  814
  Допаѓања:
  733
  Поени од трофеи:
  290
 11. jovce.

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  487
  Допаѓања:
  242
  Поени од трофеи:
  392
 12. KireAMD

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  244
  Допаѓања:
  877
  Поени од трофеи:
  280
 13. lamja

  Gaining Experience, Машко, 37, од Skopje
  Мислења:
  424
  Допаѓања:
  181
  Поени од трофеи:
  392
 14. nik0la_

  Practice makes perfect
  Мислења:
  700
  Допаѓања:
  1,244
  Поени од трофеи:
  265
 15. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 16. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,439
  Допаѓања:
  27,115
  Поени од трофеи:
  2,342
 17. Steff_Maja

  Practice makes perfect
  Мислења:
  4,144
  Допаѓања:
  1,690
  Поени од трофеи:
  717
 18. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,825
  Допаѓања:
  9,068
  Поени од трофеи:
  2,342