1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат uwemi

 1. alumen :)

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,122
  Допаѓања:
  587
  Поени од трофеи:
  355
 2. architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,951
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,602
 3. artweb

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,293
  Допаѓања:
  616
  Поени од трофеи:
  365
 4. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Hønsebybotn
  Мислења:
  1,663
  Допаѓања:
  2,680
  Поени од трофеи:
  1,627
 5. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 6. Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  315
 7. dejanj

  Intern, Машко
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  55
 8. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,152
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  2,202
 9. DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,402
  Допаѓања:
  6,509
  Поени од трофеи:
  2,202
 10. FreezQ

  Intern, Машко
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  160
 11. Garfield'

  Gaining Experience, Машко, 22
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  75
 12. GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  408
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  155
 13. HuGlajder

  Intern, 42
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 14. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 15. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,439
  Допаѓања:
  27,115
  Поени од трофеи:
  2,342
 16. rippermkd

  Gaining Experience, Машко, 35, од Bitola
  Мислења:
  447
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  165
 17. skinny

  Intern
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  60
 18. TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,655
  Допаѓања:
  1,917
  Поени од трофеи:
  492
 19. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,825
  Допаѓања:
  9,068
  Поени од трофеи:
  2,342
 20. volkan

  Intern, 24
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0