1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
uwemi
Последна активност:
19 Мај 2019 во 12:07
Зачленет:
20 Февруари 2011
Мислења:
4,825
Допаѓања:
4,359
Поени од трофеи:
1,752
Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Skopje

Сподели

uwemi

Unbeatable , Машко, од Skopje

@viksa86 17 Април 2016

uwemi последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Распродажба на графички картички, 19 Мај 2019 во 12:07