• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
username
Реакции
66
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • maticna : abit nf2
  procesor: amd athlon xp2000+
  hard disk: wd 80 giga
  ram:1 giga
  nvidia fx5500 256mb
  dvd r-w pioneer dvr-112r
  monitor dell:e771p
  napojuvanje:400w
  koristen e vo domasni uslovi najmnogu za net.
  cena 8000den.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно