1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
uradi_sam
Последна активност:
2 Мај 2020
Зачленет:
30 Јануари 2009
Мислења:
179
Допаѓања:
110
Поени од трофеи:
250

Следачи 5

Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

uradi_sam

Gaining Experience, Машко, од Скопје

uradi_sam последен пат беше виден (како):
2 Мај 2020