• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од upandgo

  1. U

    Во врска со ВПС

    Pozdrav svima, a i tebi. Serveri se nalaze kod nas u Srbiji u nasim data centrima. Javljam se ispred sajta www.hostingserve.rs koji odrzava kompanija Ninet iz Nisa. ako imas BILO kakvihg pitanja posalji ih na ivan.muljevski (at) ninet.rs ili na kontakt stranici sajta. Ono sto moze da...
На врв Дно