• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
unlock
Реакции
9
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Пиши ми ПП со твојот моб ми требаш за отклучување мобилен приватните поратки ти се заклучени
  Поздрав
  Си ги заклучил приватните пораки.

  Се мислам дали да ја продавам мојата R9 290 Tri X, дали си заинтерсиран ако се одлучам да ја продавам? прати ми пп ако да.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно