1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Unknown
Последна активност:
9 Април 2010
Зачленет:
8 Февруари 2010
Мислења:
29
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 3

Сподели

Unknown

Intern

Unknown последен пат беше виден (како):
9 Април 2010