• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од UnitedRD

  1. U

    Kupuvanje hardver od greece

    вчера бев да проверам и немаа ГТЦ му е мајката или менувачницата спроти Горки во едно пролазче што се наоѓа, 2,5е провизија зимаат до 50е Sent from my iPhone using Tapatalk
На врв Дно