1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
UnitedRD
Последна активност:
19 Февруари 2020 во 15:19
Зачленет:
14 Јули 2018
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Роденден:
14 Јануари 1991 (Возраст: 29)

Сподели

UnitedRD

Intern, 29

UnitedRD последен пат беше виден (како):
[On Tapatalk]Viewing forum list, 19 Февруари 2020 во 15:19