• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од unicorn

 1. U

  Нестабилен интернет

  Да на T-home е и имаш право може да е тоа и сеа ке мора да го трпам да ме нервира уше 5 месеци пошо не можам да го откажам
 2. U

  Нестабилен интернет

  Здраво не знам каде спаѓа мојава тема но ми треба ваче мислење...Имам макс адсл интернет но цело време ми се појавува redial за повторно вклучување на интернет, цело време така на две три секунди ќе ми се дисконектира. Сменив модем и пак ми го прави истото. Најчесто ми се случува тоа кога...
 3. U

  SIMS

  :plachko2::plachko2::plachko2::plachko2::(
 4. U

  SIMS

  како да ја симнам од тука?
 5. U

  SIMS

  сакам да ја играм играва ако може некој да ми каже од каде да ја симнам по можност најновата или меѓу последните. фала
 6. U

  adobe flash player

  не беше од таму ама и од таму си фатив вирус :plachko2:
 7. U

  adobe flash player

  ми треба адобе ама од интернет закачив само вируси ако има некој да ми помогне...?
На врв Дно