1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
UnderMyRules
Последна активност:
6 Јуни 2020 во 19:42
Зачленет:
27 ноември 2008
Мислења:
704
Допаѓања:
174
Поени од трофеи:
325

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
26 oктомври 1991 (Возраст: 28)

Сподели

UnderMyRules

Gaining Experience, Машко, 28

UnderMyRules последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Konfiguracija i5/16gb ram/240gb ssd/GTX 760 3X, 6 Јуни 2020 во 19:42