1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат undergrounde

 1. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 2. Igorigor80

  Intern, Машко, 40
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 3. xaser

  Intern, Машко, 35
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  31
  Поени од трофеи:
  302