1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ubuntus
Последна активност:
18 Мај 2009
Зачленет:
11 Мај 2009
Мислења:
20
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
17 Мај 1983 (Возраст: 37)

Сподели

ubuntus

Intern, 37

ubuntus последен пат беше виден (како):
18 Мај 2009