1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tzlatko
Последна активност:
31 Март 2020 во 21:46
Зачленет:
5 Август 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
10 Јуни 1955 (Возраст: 64)

Сподели

tzlatko

Intern, Машко, 64

tzlatko последен пат беше виден (како):
31 Март 2020 во 21:46