1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од TylerMkD

 1. 200
  Доделено: 16 Август 2019

  Sensei

  Постирај 2000 мислења.

 2. 1000
  Доделено: 22 ноември 2017

  Ѕвезда

  2000 Допаднати мислења

 3. 137
  Доделено: 22 Септември 2017

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4

 4. 100
  Доделено: 20 Јануари 2017

  Зависник

  Постирај 1000 мислења.

 5. 50
  Доделено: 18 Мај 2016

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.

 6. 40
  Доделено: 15 Декември 2015

  Допаднати 200 мислења

  Твоите мислења се допаднати 200 пати.

 7. 25
  Доделено: 26 oктомври 2015

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 8. 30
  Доделено: 2 Јули 2015

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 9. 10
  Доделено: 26 Мај 2015

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 10. 20
  Доделено: 5 Април 2015

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 11. 10
  Доделено: 26 Март 2015

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 12. 10
  Доделено: 14 Февруари 2015

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 13. 5
  Доделено: 14 Јануари 2015

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 14. 5
  Доделено: 12 Јануари 2015

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот