1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат TylerMkD

 1. Bilbiloski

  Intern, Машко, 28
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  10
 2. draganamon

  Gaining Experience, Машко, 32, од Skopje
  Мислења:
  310
  Допаѓања:
  425
  Поени од трофеи:
  165
 3. Harrabed

  Practice makes perfect, Машко, 24
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,473
  Поени од трофеи:
  502
 4. hemicharot

  Intern, 16, од Skopje, Macedonia
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  10
 5. Jedah

  Practice makes perfect
  Мислења:
  908
  Допаѓања:
  1,368
  Поени од трофеи:
  375