1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Twisted Fate
Последна активност:
26 Март 2020 во 12:51
Зачленет:
16 Јуни 2010
Мислења:
2
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
70

Сподели

Twisted Fate

Intern

Twisted Fate последен пат беше виден (како):
26 Март 2020 во 12:51