1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
turpis
Последна активност:
26 Јуни 2020
Зачленет:
8 Април 2007
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
175

Ги следи 1

  1. D

Сподели

turpis

Intern

turpis последен пат беше виден (како):
26 Јуни 2020