1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tunev
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 20:15
Зачленет:
16 Декември 2015
Мислења:
8
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
13 Февруари 1982 (Возраст: 38)

Сподели

Tunev

Intern, Машко, 38

Tunev последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2020 во 20:15