1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tunee
Последна активност:
15 Декември 2012
Зачленет:
19 Јануари 2010
Мислења:
209
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
20

Ги следи 2

Сподели

Tunee

Intern

Tunee последен пат беше виден (како):
15 Декември 2012