1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Try2Code
Последна активност:
25 Јуни 2012
Зачленет:
9 oктомври 2009
Мислења:
22
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
Мај 29

Сподели

Try2Code

Intern, Машко

Try2Code последен пат беше виден (како):
25 Јуни 2012