1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Trolldor
Последна активност:
30 Март 2020
Зачленет:
3 Мај 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
10
Роденден:
16 Декември 1994 (Возраст: 25)
Локација:
Радовиш
Занимање:
Студент

Сподели

Trolldor

Intern, 25, од Радовиш

Trolldor последен пат беше виден (како):
30 Март 2020