1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Trixx
Последна активност:
25 Мај 2019
Зачленет:
16 Јануари 2011
Мислења:
118
Допаѓања:
128
Поени од трофеи:
130

Сподели

Trixx

Gaining Experience

Trixx последен пат беше виден (како):
25 Мај 2019