1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Trifunos
Последна активност:
6 Јули 2015
Зачленет:
20 Јануари 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
2 Јануари 1974 (Возраст: 46)

Сподели

Trifunos

Intern, Машко, 46

Trifunos последен пат беше виден (како):
6 Јули 2015