• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од trendafil300

 1. T

  Добри луѓе,Кој е подобра опција

  Горе долу останава 2 модела што би вршеле работа Dell-3537 i5-4200 8 gb Anhoch,i Aser E1-572g 8 gb set kom. Dell има повеќе гаранција,Aser поличен ми изгледа,ај сега !!!
 2. T

  Добри луѓе,Кој е подобра опција

  Dell 5430 ture ll 14" li e sto pari e ?
 3. T

  Добри луѓе,Кој е подобра опција

  Кај има 5 год. Гаранција или мислиш на стандардната 3 .
 4. T

  Добри луѓе,Кој е подобра опција

  Dell 3537i5 4200u.мислам дека е ок. Aser E1-572g е личен , го немам видено, вака на слика ме колеба. Највеке ми одговара 14ка, но со i5 и да биде солидно склопен не можам никаде да најдам.
 5. T

  Добри луѓе,Кој е подобра опција

  Ми треба мислење кој од 2та е подобар Dell inspirion 3420 i5 - 3210m 750 gb anhoch Dell inspirion N5520 /8gb (moon silver) Set kompjuteri Или некоја друга опција до 28 000 Претежно за сурфање,нешто игри и филмови.
На врв Дно