1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tranquility
Последна активност:
14 Февруари 2020 во 10:20
Зачленет:
1 Април 2017
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
1 Јануари 1992 (Возраст: 28)

Сподели

Tranquility

Intern, 28

Tranquility последен пат беше виден (како):
14 Февруари 2020 во 10:20