1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tramspotting
Последна активност:
24 Април 2019
Зачленет:
30 Јануари 2013
Мислења:
11
Допаѓања:
43
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
14 Мај 1986 (Возраст: 33)
Локација:
Middelfart, Denmark

Сподели

Tramspotting

Intern, Машко, 33, од Middelfart, Denmark

Tramspotting последен пат беше виден (како):
24 Април 2019