• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од TralaTaTaTa

 1. T

  Investiranje online

 2. T

  Investiranje online

  Nema vrska Pipelin jas imam 28 i rabotam so forex!!!
 3. T

  Investiranje online

  Vnimavaj so forexot,ne e toa taka ednostavna rabota,forex e najgolem svetski devizen pazar kade sto dnevno se vrtat po tri trilijoni dolari,etoro e kompanija kade sto ti dava moznost da rabotis so tvoj pari da kupuvas ili prodavas ali pazi treba da si instaliras Meta Trader 4 kade sto ke ja...
На врв Дно