1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
trakilaki
Последна активност:
24 oктомври 2017
Зачленет:
15 Мај 2008
Мислења:
1,084
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
245
Роденден:
14 Јуни 1978 (Возраст: 42)

Сподели

trakilaki

Intern, 42

trakilaki последен пат беше виден (како):
24 oктомври 2017
  1. На профилот на trakilaki сеуште нема пораки.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Роденден:
  14 Јуни 1978 (Возраст: 42)
  Прекар:
  AXL
  Професија:
  MCSA/MCSE
  Омилен цитат:
  Kjuti si traj si......koj ti pobara .....daj si.
  Музика:
  Rock
  Видео:
  ??????????????
  Програмски јазици:
  Ne e bitno................
  Најчесто користени апликации:
  BitLord, Mozilla Firefox, DAEMON tools, Turbo ZIP Cracker, Skype, PowerISO, Adobe After Effects 7.0, Adobe Photoshop CS2, Nero, ........... so drugi zborovi se za podrska na piraterijata !
  Омилен спорт:
  Spienje

  Потпис

  IF YOU DON'T LIKE ORAL SEX KEEP YOUR MOUTH SHUT .i.