1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Trajkou2
Последна активност:
23 Септември 2016
Зачленет:
18 Март 2014
Мислења:
59
Допаѓања:
35
Поени од трофеи:
40
Пол:
Машко
Роденден:
3 Февруари 1980 (Возраст: 39)

Сподели

Trajkou2

Intern, Машко, 39

Trajkou2 последен пат беше виден (како):
23 Септември 2016