• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

trajko84

Прекар
trajce
Професија
programer
Музика
techno
Програмски јазици
C#, VB.NET
Најчесто користени апликации
Visual Studio
Омилен спорт
Kosarka
На врв Дно