1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Toxic
Последна активност:
17 Август 2015
Зачленет:
24 Јануари 2009
Мислења:
258
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
215

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
Септември 4
Локација:
Control Panel
Занимање:
Developer

Сподели

Toxic

Intern, Машко, од Control Panel

Toxic последен пат беше виден (како):
17 Август 2015