• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од toti

 1. toti

  Како изгледа внатрешноста на вашето куќиште

  Браво за сликиве @defiler Еве добар пример до сите како треба да ги сликаат куќиштата значи од сите страни а не само од страната на матичната, на пример некој го има истото куќиште а нема идеја како да си ги среди каблите ке види од тука и тн.
 2. toti

  youtube песни

  View: http://www.youtube.com/watch?v=ocpbr1Bc7KE
 3. toti

  Рецензија Sapphire HD5750 Vapor-X Review

  @MasteR_#0 Да им бараш процент на Мебиус што им качи продажба на графичкава:) Да се пофалам и јас ја купив денес,сакав HD6770 ама ја немаа на лагер (во ценовникот пишуваше дека ја има) па се одлучив за оваа бидејки цената ми се виде примамлива а и како што ка=а мастер нема богзнае каква разлика...
 4. toti

  cable modem sbv5121e

  http://telekabel.net.mk/index.php/mk/драјвери_за_модем
 5. toti

  Како изгледа внатрешноста на вашето куќиште

  Е уште да каже дека не планира ке се убиам одма:crazy:
 6. toti

  cable managment

  Супер,кажи ми цена тука или по ПП не е битно
 7. toti

  cable managment

  Па донеси за нас тогаш:)сигурен сум дека на форумов ке има многу заинтересирани.
 8. toti

  Помош при избор на графичка картица

  Да,ама ако се лажеме.Јас би рекол во ранг на GTS450 http://www.hwcompare.com/1312/geforce-gtx-260-vs-radeon-hd-5750-1gb/ А што и фали на 9800GT?Сеуште се држи одлично со новите игри а тоа што е стара 3 и повеке години нема никаква врска, ако е погодена ке тера и над 10години.Јас имам Radeon...
 9. toti

  Помош,компјутерот споро ми работи!

  Хахаха...а што е ова њињ7 бе царе
 10. toti

  дравер за usb 2.0 jpeg web cam

  линкот ке заборавев http://www.freefilehosting.net/gembird-cam44u
 11. toti

  дравер за usb 2.0 jpeg web cam

  Ако е Gembird ова е драјверот за XP вториот фолдер а vista i 7 третиот фолдер а да ако имаш 64битен ос нема да ти проработи никогаш:)
 12. toti

  Кражба на Android телефон

  Ако е во некоја мобилара и ако му го смениле имеи-то слободно прости се од телефонот другарче и почни да штедиш за нов како што ти кажа GavnerPurl
 13. toti

  Мојот десктоп

 14. toti

  Мојот десктоп

 15. toti

  Front bay fan mod

  Во Сет имаа добри вентилатори Coolermaster 120mm за 250денари ама ги гледав пред 2,3месеци на веб страната ги немаат провери си во продавница
На врв Дно